Dabar populiaru
Publikuota: 2012 gegužės 31d. 18:42

Jaunieji Lietuvos tenisininkai išsidalino šalies čempionatų medalius

Almantas Oželis
balzekastennis.lt nuotr. / Almantas Oželis tapo Lietuvos 16-mečių čempionu.

Šiauliuose vykusiuose Lietuvos jaunių teniso čempionatuose daugiausiai apdovanojimų susižėrė varžybų šeimininkai – Šiaulių teniso mokyklos auklėtiniai, o taip pat Vilniaus teniso akademijos ir Gvido Sabeckio teniso mokyklos sportininkai.

Daugiau nei 200 jaunųjų tenisininkų iš visos Lietuvos varžėsi keturiuose skirtingų amžiaus grupių (U-18, U-16, U-14 ir U-12) vienetų ir dvejetų turnyruose.

Lietuvos teniso sąjungos (LTS) prezidentas Ramūnas Grušas teigia, kad visą savaitę Šiaulių teniso mokykloje šurmuliavusiems tenisininkams pavyko sukurti tikrą teniso šventę. „Tikiuosi, kad pasibaigusios varžybos buvo naudingos mūsų tenisininkams. Nugalėtojai pajus didesnį pasitikėjimą savimi. Pralaimėjusieji su dar didesniu užsidegimu kibs į darbą treniruotėse norėdami ateityje įrodyti, kad vakarykštis pralaimėjimas buvo atsitiktinis”, – teigia R. Grušas.

Anot LTS vadovo, gaila, kad čempionate nedalyvavo stipriausi kai kurių amžiaus grupių Lietuvos tenisininkai. „Kita vertus, mūsų stipriausieji jauni tenisininkai daug žaidžia įvairiuose tarptautiniuose jaunių turnyruose. Vargu, ar žaidimas šiame čempionate jiems, žvelgiant iš sportinės pusės, būtų labai naudingas”. 

Turnyrų nugalėtojai ir prizininkai:

Lietuvos U-18 teniso čempionatas

Vaikinų vienetų turnyras
1.Kasparas Žemaitėlis (G. Sabeckio teniso mokykla)
2.Lukas Žvikas (Šiaulių teniso mokykla)
3.Laurynas Adomavičius (teniso klubas „Forumas“)

Merginų vienetų turnyras
1.Agnė Čepelytė (Šiaulių teniso mokykla)
2.Karolina Vitkevičiūtė (Šiaulių teniso mokykla)
3.Ieva Drūteikaitė (Vilniaus teniso akademija).
 
Vaikinų dvejetų turnyras
1.Skirmantas Mačinskas (Kauno Žalgirio stadionas) ir K. Žemaitėlis (G. Sabeckio teniso mokykla)
2.L. Adomavičius (teniso klubas „Forumas“) ir Dovydas Šabūnas (G. Sabeckio teniso mokykla)
3.Almantas Oželis ir Tadas Babelis (Balžeko teniso mokykla).
 
Merginų dvejetų turnyras
1.I. Drūteikaitė ir Saulė Valantiejūtė (Vilniaus teniso akademija)
2.A. Čepelytė ir K. Vitkevičiūtė (Šiaulių teniso mokykla)
3.Gabrielė Mendelytė ir Ugnė Budrytė (Šiaulių teniso mokykla).

Lietuvos U-16 teniso čempionatas

Vaikinų vienetų turnyras
1.A. Oželis (Balžeko teniso mokykla)
2.L. Žvikas (Šiaulių teniso mokykla)
3.T. Babelis (Balžeko teniso mokykla)

Merginų vienetų turnyras
1.K. Vitkevičiūtė (Šiaulių teniso mokykla)
2.Emilija Kravtaitė (Palangos sporto centras)
3.Gabija Drūteikaitė (Vilniaus teniso akademija)

Vaikinų dvejetų turnyras
1.Mantas Gricius (VšĮ „Vakarų tenisas“) ir Edvinas Žadeikis
2.Emilis Rusakevičius (Europos centro TK) ir Augustas Onaitis (Šiaulių teniso mokykla)
3.Artiom Fiodorov (TK „Tennis Star“) ir Arnas Sabonis (VšĮ „Vakarų tenisas“)

Merginų dvejetų turnyras
1.G. Drūteikaitė ir I. Drūteikaitė (Vilniaus teniso akademija)
2.Gerda Zykutė (Vilniaus teniso akademija) ir Auksė Mačiulaitytė (Balžeko teniso mokykla)
3.Monika Žukaitė (G. Sabeckio teniso mokykla) ir Dovilė Indreikaitė (Palangos sporto centras)

Lietuvos U-14 teniso čempionatas

Vaikinų vienetų turnyras
1.Simonas Norvaišis (Utenos TK „Pasaga“)
2.Tomas Vaišė (Telšių TK „Impulsas“)
3.E. Rusakevičius (Europos centro TK)

Merginų vienetų turnyras
1.E. Kravtaitė (Palangos sporto centras)
2.Paulina Bakaitė (Vilniaus teniso akademija)
3.G. Drūteikaitė (Vilniaus teniso akademija)

Vaikinų dvejetų turnyras
1.T. Vaišė (Telšių TK „Impulsas“) ir E. Rusakevičius (Europos centro TK),
2.Viktoras Jegorovas (Europos centro TK) ir S. Norvaišis (Utenos TK „Pasaga“),
3.Joris Jurevičius ir Martynas Jurkonis (Vilniaus teniso akademija).

Merginų grupės dvejetų turnyro nugalėtojos
1.E. Kravtaitė (Palangos sporto centras) ir G. Drūteikaitė (Vilniaus teniso akademija)
2.Emilija Gedvilaitė (Šiaulių teniso mokykla) ir Dovilė Indreikaitė (Palangos sporto centras)
3.P. Bakaitė ir G. Zykutė (Vilniaus teniso akademija)

Lietuvos U-12 teniso čempionatas

Berniukų vienetų turnyras
1.Julius Adomavičius (G. Sabeckio teniso mokykla)
2.Ignas Čipkus (Lietuvos teniso klubas)
3.Dovydas Giedraitis (Lietuvos teniso klubas)
 
Mergaičių vienetų turnyras
1.Iveta Daujotaitė (Šiaulių teniso mokykla)
2.Alisa Gaivaronskytė (Sostinės teniso klubas)
3.Vera Antonova (Šiaulių teniso mokykla)
 
Berniukų dvejetų turnyras
1.Lukas Saulis (Vilniaus teniso akademija) ir J. Adomavičius (G. Sabeckio teniso mokykla)
2.I. Čipkus ir D. Giedraitis (Lietuvos teniso klubas)
3.Matas Supranavičius ir Tadas Štreimikis (Lietuvos teniso klubas).
 
Mergaičių dvejetų turnyras
1.Deimantė Chailenko (TK „Bim Bam“) ir A. Gaivaronskytė (Sostinės teniso klubas)
2.I. Daujotaitė ir A. Lukošiūtė (Šiaulių teniso mokykla)
3.Justina Norinkevičiūtė (TK „Bim Bam“) ir Viktorija Banaitytė (G. Sabeckio teniso mokykla)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria
Parašykite atsiliepimą apie Deuce