2018 04 08

JAV rinktinė į Daviso taurės pusfinalį pateko po šešerių metų pertraukos

Jungtinių Amerikos Valstijų teniso rinktinė tapo pirma, kuri pasiekė Daviso taurės pusfinalį. Ryanas Harrisonas ir Jackas Sockas poroje nugalėjo Sanderą Gille’į su Joranu Vliegenu, o amerikiečiai šventė pergalę prieš praėjusių metų finalininkus 3:0.
JAV teniso rinktinė
JAV teniso rinktinė / „Scanpix“ nuotr.

R.Harrisonas ir J.Sockas mačą laimėjo 5:7, 7:6 (7:1), 7:6 (7:3), 6:4.

„Jausmas nuostabus. Mano partneris žaidė puikiai, – po pergalės kalbėjo R.Harrisonas. – Šiame mače neišvengėm pakilimų ir nuopuolių, bet jis gerai žaidė visą laiką.“

Jungtinių Amerikos Valstijų teniso rinktinė Daviso taurės čempione tapo 32-u kartus. Dabar amerikiečiai šį prestižinį apdovanojimą gali iškovoti pirmą kartą nuo 2007-ųjų metų.

Šį sezoną jie nepralaimėjo dar nė vieno mačo. Pirmame pasaulinės grupės etape JAV rinktinė taip pat 3:0 įveikė Serbijos teniso rinktinę.

Pirmą varžybų dieną amerikiečiams pergales vienetų varžybose dovanojo Johnas Isneris ir Samas Querrey’is.

JAV teniso rinktinė Daviso taurės pusfinalyje kovos su Kroatijos ir Kazachstano poros nugalėtoju.