2015 01 08

JAV rinktinė pirmoji mišrių porų „Hopmano taurės“ teniso turnyro Perte finalo dalyvė

Australijoje vykstančiame aštuonių mišrių ekipų tradiciniame „Hopmano taurės“ (Hopman Cup 2015) teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 1 mln. Australijos dolerių, pirmąja finalo dalyve tapo JAV rinktinė.
Serena Williams
Serena Williams / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Ketvirtadienį lemiamoje A grupės trečiojo turo dvikovoje JAV tenisininkai 3:0 nugalėjo pirmąją nesėkmę patyrusią Čekijos komandą ir, iškovoję antrąją pergalę, užėmė pirmąją vietą grupėje bei po ketverių metų pertraukos vėl žais finale.

Moterų dvikovoje Serena Williams po atkaklios ir permainingos trijų setų kovos 6:3, 6:7 (1:7), 7:6 (8:6) įveikė Lucie Šafaržovą, vyrų susitikime Johnas Isneris 7:6 (7:4), 6:4 įrodė savo pranašumą prieš Adamą Pavlaseką, o lemiamoje mišrių porų dvikovoje, kurioje sprendėsi pirmosios vietos grupėje likimas, S.Williams ir J.Isnerio duetas 6:3, 6:3 nugalėjo L.Šafaržovos ir A.Pavlaseko porą.

Trim komandoms surinkus po 5 taškus dėl geresnio tarpusavio mačų balanso amerikiečiai užėmė pirmą vietą grupėje, antroje vietoje liko čekai, o trečiojoje pozicijoje – kanadiečiai.

JAV tenisininkų varžovai finale paaiškės penktadienį po B grupės trečiojo turo mačų.

Galutinė A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, mačų taškų santykis):

1. JAV         2  1  7:2
2. Čekija     2  1  5:4
3. Kanada   2  1  5:4
4. Italija       0  3  1:8

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, mačų taškų santykis):

1. Lenkija         2  0  5:1
2. Prancūzija    1  1  3:3
2. D.Britanija    1  1  3:3
4. Australija      0  2  1:5

„Hopmano taurės“ teniso turnyro Perte finale šeštadienį rungtyniaus grupių nugalėtojai.