2018 03 29

Jelena Ostapenko pateko į Majamio pusfinalį ir kovos su stebinančia amerikiete

Jelena Ostapenko pademonstravo tvirtą charakterį dviejų pratęsimų metu, 7:6 (7:3), 7:6 (7:5) nugalėjo Eliną Svitoliną ir pirmą kartą pateko į Majamyje vykstančio prestižinio WTA turnyro pusfinalį. Latvijos tenisininkė dėl patekimo į finalą kovos su turnyro sensacija tapusia amerikiete Danielle Collins.
Jelena Ostapenko
Jelena Ostapenko / „Scanpix“ nuotr.

„French Open“ nugalėtoja J.Ostapenko mače padarė net 44-ias nepriverstines klaidas. Savo padavimų serijas pralaimėjo net šešis kartus, bet vis tiek sugebėjo švęsti pergalę.

20-metės latvės agresyvus žaidimas pasiteisino svarbiausiomis mačo akimirkomis.

E.Svitolina antrame sete pirmavo 6:5 ir stojo atlikti padavimų, tačiau ukrainietės kirčiai buvo nesėkmingi ir netrukus švęsdama pergalę rankas į viršų kėlė J.Ostapenko.

Latvijos tenisininkė dėl patekimo į finalą kovos su D.Collins. Tik po kvalifikacijos į pagrindines varžybas iškopusi amerikietė 6:2, 6:3 užtikrintai nugalėjo tris kartus šio turnyro čempionę Venus Williams.

„Nemanau, kad tai buvo geras mano mačas, tačiau ji sėkmingai atliko praktiškai visus smūgius, – po nesėkmės komplimentų varžovei negailėjo V.Williams. – Ji žaidė labai gerai ir agresyviai.“

24-erių metų D.Collins pirmą kartą karjeroje žais tokio rango turnyro pusfinalyje. Anksčiau ji rungtyniavo Jungtinių Amerikos Valstijų studentų pirmenybėse ir du kartus tapo NCAA čempione.

Kitą pusfinalio porą sudarys Viktorija Azarenka ir Sloane Stephens. Baltarusijos tenisininkė 7:5, 6:3 nugalėjo Karoliną Pliškovą iš Čekijos. Amerikietė 6:1, 6:2 sutriuškino vokietę Angelique Kerber.