2017 09 24

Jelena Ostapenko tapo Seulo čempione

Jelena Ostapenko po atkaklios ir permainingos kovos finale 6:7 (5:7), 6:1, 6:4 nugalėjo brazilę Beatrizą Haddad Maia ir tapo Seule vykusio „Korea Open“ turnyro čempione. Atkakli kova truko dvi valandas ir 15-a minučių.
Jelena Ostapenko
Jelena Ostapenko / „Scanpix“ nuotr.

„Esu tikrai labai laiminga. Džiaugiuosi savo antruoju titulu. Mėgavausi žaidimu čia ir man labai patiko matyti tiek Latvijos vėliavų arenoje“, – po pergalė kalbėjo J.Ostapenko.

20-metė Latvijos tenisininkė šį sezoną pirmą savo karjeros čempionės titulą sensacingai iškovojo „Didžiojo kirčio“ turnyre Prancūzijoje.

Latvijos tenisininkė buvo labai stipriai palaikoma aistruolių Seule. Finalinį mačą stebėjo 9 tūkstančiai aistruolių. Taip užpildytas stadionas buvo pirmą kartą nuo pat 2004-ųjų metų, kai šios varžybos buvo pradėtos rengti.

Čempione tapusi J.Ostapenko gavo 280 reitingo taškų ir 43 tūkstančius dolerių. Latvijos tenisininkė pasaulio reitinge užima dešimtą vietą.