2019 09 23

Jelenos Ostapenko problemos tęsiasi – pasitraukė iš turnyro Uzbekistane

Buvusios pirmojo WTA dešimtuko tenisininkės Jelenos Ostapenko (WTA-74) košmariškas sezonas tęsiasi – latvė dėl sveikatos problemų nebaigė pirmojo „Tashkent Open“ rato susitikimo Taškente, Uzbekistane.
Jelena Ostapenko
Jelena Ostapenko / „Scanpix“/AP nuotr.
Temos: 1 Jelena Ostapenko

Ketvirtoji turnyro raketė 3:6, 4:5 atsilikinėjo 19-metei Katerinai Zavatskai (WTA-142), kol galiausiai iš mačo pasitraukė dėl ligos.

22 metų amžiaus Latvijos tenisininkė prieš du metus sensacingai laimėjo „Roland Garros“ turnyrą ir pateko į WTA finalus, o po metų pasiekė Vimbldono pusfinalį, tačiau dabar labai retai laimi du mačus iš eilės.

Šiame sezone Jelena Ostapenko iškovojo tik 16 pergalių ir patyrė net 26 pralaimėjimus. Du mačus iš eilės viename turnyre ji laimėjo penkiuose turnyruose iš 24.

Šiemet latvė vienintelį ketvirtfinalį pasiekė WTA turnyre Birmingeme ant žolės.

K.Zavatskai tai buvo vos ketvirtoji karjeros pergalė WTA ture.

Antrą „Tashkent Open“ varžybų etapą užtikrintai pasiekė trečioji turnyro raketė Alison Van Uytvanck (WTA-61). Belgė net 6:0, 6:1 sutriuškino rusę Liudmilą Samsonovą (WTA-163).

Pergalę dviejų setų kovoje iškovojo ir pirmą skirstymą varžybose turinti Viktoria Kuzmova (WTA-56). Slovakė 7:6(3), 6:3 nugalėjo italę Francescą Di Lorenzo (WTA-141).