2017 09 30

Jelenos Ostapneko žygį Kinijoje sustabdė įspūdingai reitinge kylanti australė

Ashleigh Barty sezono pradžioje nepateko netgi tarp 300 šimtų geriausių pasaulio tenisininkių, tačiau dabar užima 37-ą vietą ir žais Kinijoje vykstančio „Wuhan Open“ turnyro finale. 21-erių metų australė 6:3, 6:0 nugalėjo sensacingą Latvijos tenisininkę Jeleną Ostapenko.
Ashleigh Barty
Ashleigh Barty / „Scanpix“ nuotr.

„Neturėjau energijos. Sužaidžiau labai daug mačų. Prieš tai pakankamai vėlai baigiau žaisti susitikimą. Nespėjau atgauti jėgų“, – kalbėjo po laimėto turnyro Seule į Kiniją atvykusi J.Ostapenko.

J.Ostapenko pasaulio reitinge užima 10-ą vietą, o ketvirtfinalyje nugalėjo pirmą pasaulio raketę Garbine Muguruzą.

A.Barty finale kovos su Caroline‘a Garcia. Prancūzijos tenisininkė taip pat užtikrintai 6:3, 6:2 nugalėjo graikę Maria Sakkari.

A.Barty pirmą kartą žais tokio rango turnyro finale. Paskutines keturias pergales ji iškovojo prieš ypač galingai žaidžiančias varžoves – Johanną Kontą, Agnieszką Radwanską, Karoliną Pliškovą ir J.Ostapenko.

„Tai neįtikėtina savaitė, – po pergalės pusfinalyje kalbėjo australė. – Žaidžiau tikrai gerą tenisą aukštame lygyje. Jaučiuosi gerai judanti korte. Visiškai kontroliuoju kamuolius.“