2017 05 27

Jo-Wilfriedas Tsonga laimėjo savo pirmąjį finalą ant grunto ir triumfavo Lione

Prancūzijos tenisininkas Jo-Wilfriedas Tsonga iškovojo pergalę savo pirmame karjeros finale ant grunto dangos. Jis lemiame „Open Parc Lyon“ mūšyje dėl titulo įveikė čeką Tomašą Berdychą 7:6 (7:2), 7:5. Tai trečiasis prancūzo sezono trofėjus.
Jo-Wilfriedas Tsonga
Jo-Wilfriedas Tsonga / AFP/„Scanpix“ nuotr.

J.W.Tsonga šį sezoną iškovojo titulus Roterdame bei Marselyje, o apskritai tai penkioliktasis jo trofėjus karjeroje. Prancūzas šį sezoną iškovojo 24 pergales ir patyrė 6 nesėkmes.

Panašu, kad Prancūzijos tenisininkas spėjo įgauti gerą sportinę formą prieš „French Open“ pirmenybes, nors dėl peties traumos turėjo pasitraukti iš „Masters“ serijos čempionato Madride bei praleisti turnyrą Romoje.

Tuo tarpu T.Berdychui tai buvo pirmasis sezono finalas, o paskutinį kartą jis turnyre triumfavo praėjusiais metais Šenžene.

„Open Parc Lyon“ čempionui atiteko 250 ATP reitingo taškų bei 85 tūkst. eurų piniginė premija.

Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai
Steikų diena: kaip paruošti sultingą ir burnoje tirpstantį steiką?