2017 05 26

Jo-Wilfriedas Tsonga pateko į savo pirmąjį finalą ant grunto dangos

Prancūzijos tenisininkas Jo-Wilfriedas Tsonga savo karjeroje yra žaidęs net 25 ATP finaluose, tačiau pirmą kartą pateko į mūšį dėl titulo ant grunto dangos. Penktadienį jis „Open Parc Lyon“ pusfinalyje 6:2, 3:6, 6:1 įveikė Gruzijos atstovą Nikolozą Basilašvilį.
Jo-Wilfriedas Tsonga
Jo-Wilfriedas Tsonga / AFP/„Scanpix“ nuotr.

J.W.Tsonga šį sezoną iškovojo du titulus, o Lione sieks savo penkioliktojo karjeroje. 2017-aisiais jis triumfavo Roterdame bei Marselyje, tačiau sunkiai atrado savąjį žaidimą ant grunto dangos.

Prancūzijos tenisininkas dėl peties traumos turėjo pasitraukti iš „Masters“ serijos pirmenybių Madride bei praleisti turnyrą Romoje.

Dėl savo pirmojo titulo ant grunto dangos J.W.Tsonga susikaus su čeku Tomašu Berdychu. Jis „Open Parc Lyon“ pusfinalyje nugalėjo pirmąjį pagal skirstymą Milošą Raoničių 7:6 (7:5), 7:6 (7:2).

T.Berdychui tai pirmasis sezono finalas bei šansas iškovoti 14 karjeros titulą. Paskutinį kartą jis pirmenybėse triumfavo praėjusiais metais Šenžene.

Į „Open Parc Lyon“ finalą patekę tenisininkai jau užsitikrino 150 ATP reitingo taškų bei 45 tūkst. eurų piniginį prizą.

Vasarinių padangų sezonas: kur rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?
Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai