Jo-Wilfriedas Tsonga Vienos finale palaužė Juaną Martiną del Potro

Jo-Wilfriedas Tsonga
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Jo-Wilfriedas Tsonga
0

Prancūzijos tenisininkas Jo-Wilfriedas Tsonga sugebėjo atsitiesti po pralaimėto pirmo seto ir Vienoje vykusiame ATP 250 serijos teniso turnyro finale 6:7(5), 6:3, 6:4 įveikė argentinietį Juaną Martiną del Potro. Mačas truko dvi valandas ir 28 minutes.

Pirmame sete abu žaidėjai sėkmingai atliko savo padavimus, tiesa turėjo po tris galimybes tašku laimėti varžovo padavimą, bet jomis nepasinaudojo. Pratęsimo pabaigoje rezultatas buvo lygus 5:5, du taškus iš eilės laimėjo J.M. del Potro ir pirmą setą.

Antrame argentinietis laimėjo varžovo padavimą ir pirmavo 2:1. Tačiau tada keturis geimus iš eilės, o vėliau ir antrą setą laimėjo J.W. Tsonga.

Trečias setas klostėsi įtemptai. Pirmas pagal skirstymą Prancūzijos tenisininkas nesuteikė varžovui nė vienos progos laimėti savo padavimą, o pats pasinaudojo viena vienintele ir laimėjo finalą.

„Buvo tikrai sunku. Junas Martinas iki antro seto žaidė puikiai“, - po pergalės finale pareiškė devinta pasaulio raketė. „Šiek tiek palūžau po pralaimėto pirmo seto, tačiau nepasidaviau ir koviausi toliau.“

J.W. Tsonga antrą kartą šį sezoną ir septintą kartą karjeroje tapo turnyro nugalėtoju. 26 metų prancūzas pagal 2011 metais surinktus ATP taškus pralenks Mardy Fishą ir pakils į septintą vietą. Geriausiųjų aštuonetas dalyvaus finaliniame sezono ATP turnyre Londone.

J.M. del Potro tai buvo 13-as finalas karjeroje ir ketvirta nesėkmė. Argentinos tenisininkas ir toliau priverstas laukti pirmo turnyro uždarose patalpose nugalėtojo trofėjaus.