2015 07 15

Johnas Isneris patyrė šokiruojantį pralaimėjimą Niuporte

Rajeevas Ramas pateikė didelę staigmeną Niuporte prasidėjusiame ATP 250 serijos „Hall of Fame Tennis Championships“ turnyro pirmame rate. 31-erių metų amerikietis 6:7(5:7), 6:3, 7:6(10:8) nugalėjo pirmą pagal skirstymą tėvynainį Johną Isnerį. Tai buvo dviejų buvusių šio turnyro čempionų akistata. Mačas truko valandą ir 55-ias minutes.
Johnas Isneris
Johnas Isneris / „Scanpix“ nuotr.

2009-ųjų metų turnyro nugalėtojas ir šiuo metu pasaulio reitinge 161-ą vietą užimantis R.Ramas mače atliko 18-a neliečiamų padavimų.

18-ą vietą pasaulio reitinge užimantis J.Isneris Niuporto turnyro čempionu tapo 2011 ir 2012 metais.

Antrame varžybų rate R.Ramas žais su 144-ą vietą pasaulio reitinge užimančiu Yuichi Sugita. Japonijos tenisininkas 6:1, 5:7, 6:3 nugalėjo amerikietį Ryaną Harrisoną.

Ketvirtas pagal skirstymą Jackas Sockas 6:2, 6:0 sutriuškino Čekijos veteraną Radeką Štepaneką. 22-ejų metų amerikietis pergalę šventė po 58-ias minutes trukusios kovos.

Šeštas pagal skirstymą amerikietis Samas Querrey‘is atliko dešimt neliečiamų padavimų ir rezultatu 7:6(7:3), 7:6(7:1) nugalėjo Mattą Ebdeną iš Australijos.

„Pradedu savo mėgstamiausią sezono dalį. Todėl tikiuosi, kad ši vasara man bus gera“, – ATP puslapyje cituojamas S.Querrey‘is.

Kitame rate 36-ą vietą pasaulio reitinge užimantis amerikietis kovos su Dustinu Brownu. Vokietijos atstovas atliko net 18-a neliečiamų padavimų ir rezultatu 7:6(7:4), 6:3 nugalėjo Adrieną Bosselį.

Po kvalifikacijos į pagrindines varžybas iškopęs Janas Hernychas 6:3, 6:4 įveikė aštuntą pagal skirstymą amerikietį Timą Smyczeką. Čekijos tenisininkas pasaulio reitinge užima 237-ą vietą.