2013 04 10

Johnas Isneris turnyrą Hjustone pradėjo pergale

Praėjusių metų Hjustono turnyro finalininkas amerikietis Johnas Isneris 7:6(4), 6:4 nugalėjo tėvynainį Ryan Harrisoną ir pateko į antrą „US Men's Clay Court Championship“ turnyro ratą.
Johnas Isneris
Johnas Isneris / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Johnas Isneris

23-ią vietą pasaulio reitinge užimantis J.Isneris antrame sete du kartus pralaimėjo savo padavimų serijas, tačiau varžovo laimėjo tris kartus ir šventė svarbią pergalę.

J.Isneris praėjusiais metais finale nusileido argentiniečiui Juanui Monaco. Kitame etape jam teks kovoti su dar vienu jaunu Amerikos tenisininku – Jacku Socku. Vardinį kvietimą turnyre dalyvauti gavęs J.Sockas 7:6(3), 6:3 nugalėjo Bradley Klahną.

Kitoje amerikietiškoje dvikovoje buvusi 15-a pasaulio raketė Robby’is Ginepris užtikrintai 6:2, 6:2 nugalėjo praėjusiais metais turnyro pusfinalį pasiekusį Michaelą Russellą.

Šeštas pagal skirstymą Fernandas Verdasco sėkmingai debiutavo Hjustone. Ispanijos tenisininkas 7:6(5), 6:2 nugalėjo vardinį kvietimą turnyre dalyvauti gavusį Steve‘ą Johnsoną. Tai pirma F.Verdasco pergalė po „Australian Open“ turnyro Melburne.

Septintas pagal skirstymą Paolo Lorenzi per valandą ir 15-a minučių 6:2, 6:2 nugalėjo Geraldą Melzerį iš Austrijos. Kitame varžybų etape jis susitiks su tėvynainiu Flavio Cipolla. Italas 4:6, 6:4, 7:5 palaužė tik po kvalifikacijos į pagrindines varžybas iškopusį argentinietį Facundo Arguello.