2012 01 11

Juanas Martinas del Potro užtikrinta pergale pradėjo turnyrą Sidnėjuje

Sidnėjuje prasidėjusį ATP 250 serijos turnyrą užtikrinta pergale pradėjo varžybų favoritas Juanas Martinas del Potro. 23 metų Argentinos tenisininkas varžybas pradėjo nuo antro rato ir 6:4, 6:2 nugalėjo Lukaszą Kubotą.
Juanas Martinas del Potro
Juanas Martinas del Potro / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Žaidimo sąlygos buvo tikrai sudėtingos“, – po pergalės kalbėjo vienuolikta pasaulio raketė. „Tačiau aš susikaupiau ties savo padavimu pirmame sete. O tada mėginau pasinaudoti atsiradusiomis galimybėmis. Žaisti ilgus taškus buvo sudėtinga. Nejaučiau kamuoliuko taip kaip norėčiau.“

Trečiame varžybų rate J.M. del Potro žais su Marcosu Baghdatisu. Kipro tenisininkas po dramatiškos daugiau nei dviejų valandų kovos 3:6, 7:5, 7:6(4) nugalėjo australą Matthew Ebdeną.

Lengvą pergalę iškovojo trečias pagal skirstymą turnyre Richardas Gasquet. Prancūzijos tenisininkas 6:2, 6:1 sutriuškino Fabio Fogninį.

Didžiausią staigmeną pateikė amerikietis Bobby Reynoldsas. 126-ą vietą ATP klasifikacijoje užimantis tenisininkas 3:6, 6:4, 6:3 nugalėjo septynioliktą pasaulio raketę, tėvynainį Johną Isnerį.

Iš varžybų pasitraukė ir ketvirtas pagal skirstymą Feliciano Lopezas. Ispanijos tenisininkas 3:6, 4:6 nusileido Julienui Benneteau.

Kituose susitikimuose Denisas Istominas 6:2, 6:1 sutriuškino Ryaną Sweetingą, o Jarko Nieminenas 7:6(5), 5:7, 6:1 nugalėjo Radeką Stepaneką.