Julius Tverijonas žengė dar vieną žingsnį Lietuvos teniso rinktinės link

Julius Tverijonas
avgi.lt nuotr. / Julius Tverijonas
0

Julius Tverijonas iškovojo antrą pergalę teniso turnyre, kurio nugalėtojas taps ketvirtuoju Daviso taurės mačui su Maroku besirengiančios Lietuvos rinktinės nariu. Šiaulių teniso mokyklos auklėtinis ketvirtadienį sostinės Sereikiškių kortuose rezultatu 6:3, 6:3 nugalėjo antrą nesėkmę patyrusį Jaunių Lauryną.

Kitame dienos susitikime turnyre debiutavęs Laurynas Antropikas įnirtingoje kovoje 6:3, 1:6, 6:3 įveikė taip pat antrą kartą pralaimėjusį Oskarą Kalinauską.

Varžybų starte J.Tverijonas 6:0, 7:6 (7:4) įveikė O.Kalinauską, o Julius Gotovskis 6:2, 6:3 nugalėjo J.Lauryną.

Penktadienį Sereikiškių teniso aikštyne įvyks dar du susitikimai – L.Antropikas žais su J.Laurynu, o J.Gotovskis kovos su J.Tverijonu.

Mačų pradžia – 10 valandą.

Liepos 8–10 d. Vilniuje vyksiančioje Daviso taurės antros grupės akistatoje su Maroko tenisininkais Lietuvai turėtų atstovauti Laurynas Grigelis, Dovydas Šakinis, Lukas Mugevičius ir atranką laimėjęs sportininkas.

Temos: 1 Lauko tenisas