2014 11 16

Jurgenas Zoppas išplėšė pergalę Helsinkio finale ir reitinge pakils per šimtą vietų

Geriausias Estijos tenisininkas Jurgenas Zoppas iškovojo dešimtą pergalę iš eilės ir tapo Helsinkyje vykusio „Challenger“ serijos turnyro nugalėtoju. 285-ą vietą ATP reitinge užimantis J.Zoppas „IPP Open“ finale 6:4, 5:7. 7:6(6) nugalėjo Izraelio tenisininką Dudį Selą (ATP 111).
Jurgenas Zoppas
Jurgenas Zoppas / IPP Open nuotr.

Turnyro nugalėtojui atiteko 80 reitingo taškų ir 6 tūkstančiai eurų. Finalo dalyvis tenkinosi per pusę mažesne suma ir 48-iais reitingo taškais. Finalo mačas truko dvi valandas ir 8 minutes.

D.Sela turnyro ketvirtfinalyje nugalėjo Ričardą Berankį. Izraelio tenisininkas po sėkmingo pasirodymo Helsinkyje sugrįš į geriausių pasaulio tenisininkų šimtuką.

J.Zoppas į varžybas Suomijoje atvyko po laimėto „Futures“ turnyro. Ir dabar pasaulio reitinge pakils beveik per šimtą vietą