Publikuota: 2017 rugpjūčio 17d. 09:24

Karjerą pakeitusį turnyrą Karolina Pliškova pradėjo solidžia pergale

Karolina Pliškova
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Karolina Pliškova

Karolina Pliškova sugrįžo į turnyrą, kuris jai tapo pradžia kylant į pasaulinio reitingo viršūnę. Pirma pasaulio raketė iš Čekijos „Western & Southern Open“ turnyro pirmoje kovoje 6:2, 6:3 nugalėjo talentingą Rusijos tenisininkę Nataliją Vikhliantsevą ir sėkmingai pradėjo čempionės titulo gynybą.

Prieš 52 savaites pergalė Sinsinačio teniso turnyre tapo didžiausiu tuomet K.Pliškovos karjeros laimėjimu. Vėliau sėkmės įkvėpta ji pasiekė „US Open“ čempionato finalą.

20-ies metų N.Vikhliantseva tik antrą kartą karjeroje žaidė su pirmo WTA reitingo dešimtuko žaidėja. Rusijos tenisininkė pasauliniame reitinge užima 64-ą vietą.

K.Pliškova kiekvieno seto pradžiose laimėjo varžovės padavimų serijas ir pergalę šventė po 67-ių minučių kovos.

25-erių metų čekė trečiame varžybų rate kovos su Camila Giorgi. Italijos tenisininkė 7:6 (7:1), 5:7, 6:3 nugalėjo Dariją Gavrilovą.