2018 08 19

Karjeros pergalė – K.Bertens nugalėjo S.Halep ir tapo Sinsinačio čempione

Nyderlandų tenisininkė Kiki Bertens (WTA-17) Sinsinačio turnyro finale nugalėjo pirmąją pasaulio raketę Simoną Halep ir tapo čempione.
Kiki Bertens
Kiki Bertens / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Rumunijos tenisininkė užtikrintai laimėjo pirmąjį setą 6:2, tačiau olandė atsitiesė ir triumfavo 2:6, 7:6(6), 6:2.

Tai buvo pirmas kartas karjeroje, kai K.Bertens nugalėjo S.Halep.

Nyderlandų tenisininkei tai buvo pirmasis titulas, iškovotas ant kietos dangos.

Po istorinės pergalės tenisininkė sunkiai rado žodžių: „Negaliu rasti žodžių šiam momentui. Aš tokia laiminga. Simona, manau, kad tau tai buvo neįtikėtini metai pirmoje reitingo vietoje. Atsiprašau dėl šiandien, bet tikiuosi, kad mes sužaisime dar daug gerų mačų.“

K.Bertens tai buvo didžiausia karjeros pergalė. Olandė yra laikoma grunto dangos specialiste ir anksčiau nebuvo nugalėjusi pajėgiausių varžovių ant kietos dangos, bet per pastarąsias kelias savaites įveikė įspūdingas oponentes – Karoliną Pliškovą, Petrą Kvitovą, Caroline Wozniacki, Eliną Svitoliną ir S.Halep.

Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai
Steikų diena: kaip paruošti sultingą ir burnoje tirpstantį steiką?