2017 07 01

Karolina Pliškova Istborne iškovojo savo devintąjį karjeros titulą

Trečioji pasaulio raketė Karolina Pliškova „Aegon International Eastbourne“ turnyre iškovojo savo devintąjį karjeros titulą bei trečią šį sezoną. Šeštadienį ji finale po valandą ir 21 minutę trukusios kovos nugalėjo Caroline Wozniacki 6:4, 6:4.
Karolina Pliškova
Karolina Pliškova / „Scanpix“/AP nuotr.

K.Pliškovai tai yra antrasis trofėjus turnyre ant žolės aikštės paviršiaus, o pirmąjį ji iškovojo praėjusiais metais Notingame. Prieš finalą Istborne C.Wozniacki čekę buvo nugalėjusi keturiose tarpusavio dvikovose iš penkių, o jos viena prieš kitą vien šiemet žaidė dar du kartus.

Dohos turnyro finale pergalę iškovojo K.Pliškova, o C.Wozniacki revanšą pasiekė „Masters“ serijos čempionate Majamyje.

C.Wozniacki „Aegon International Eastbourne“ finale bandė laimėti savo 26 karjeros titulą bei antrąjį ant žolės dangos nuo 2009-ųjų.

Tačiau šeštadienį K.Pliškova svarbiausiomis mačo akimirkomis sužaidė užtikrintai. Ji atliko 10 neliečiamų padavimų bei laimėjo 82 proc. savo pirmųjų kirčių.

„Aegon International Eastbourne“ čempionei atiteko 140 tūkst. JAV dolerių piniginė premija bei 470 WTA reitingo taškų.

K.Pliškova šios pergalės dėka dar labiau priartėjo dviejų geriausių planetos žaidėjų. Nuo Simonos Halep ją jau skiria vos 65 WTA reitingo taškai, o nuo pirmoje vietoje esančios Angelique Kerber – 180 taškų.

K.Pliškova kitą savaitę pradės savo pasirodymą Vimbldono čempionate, kuriame pirmąjį mačą žais su Evgenija Rodina. Čekijos tenisininkė dar niekuomet nėra įveikusi šių pirmenybių antrojo etapo barjero.