2018 04 29

Karolina Pliškova triumfavo Štutgarte ir laimėjo įspūdingą Porsche automobilį

Karolina Pliškova iškovojo dešimtą čempionės trofėjų karjeroje. Čekijos tenisininkė Vokietijoje vykusiame „Stuttgart Open“ turnyro finale po atkaklios kovos 7:6 (7:2), 6:4 nugalėjo amerikietę Coco Vandeweghe.
Karolina Pliškova
Karolina Pliškova / „Scanpix“ nuotr.

16-ą vietą pasaulio reitinge užimanti C.Vandeweghe antro seto pradžioje susižeidė ranką ir paprašė medicininės pagalbos. Ji gavo vardinį kvietimą dalyvauti Štutgarto turnyre ir pakeliui į finalą nugalėjo tris pirmo WTA reitingo dešimtuko žaidėjas.

K.Pliškova sėkmingai atliko padavimus viso turnyro metu. Finale pasiekė 11-a neliečiamų kirčių. Iš viso šiame turnyre atliko 41-ą tokį eisą.

Čekė iškovojo pirmą čempionės titulą šį sezoną. Pagal tradiciją šio turnyro nugalėtoje gavo ne tik 470 reitingo taškų, bet ir 113 tūkstančių eurų premiją bei naujutėlaitį Porsche automobilį.