Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota: 2017 rugsėjo 1d. 15:33

Kauno „Ąžuolyno“ kortuose – turiningas teniso turnyras vaikams

Vaikų teniso turnyras
Vaikų teniso turnyras
Rugsėjo 8–10 dienomis Kauno „Ąžuolyno“ kortuose vyks išskirtinis, I-os kategorijos vaikų teniso turnyras „Neodenta“ taurei laimėti.

Trijų dienų renginyje vaikai iš visos Lietuvos ir Baltijos šalių varžysis penkiose amžiaus kategorijose: 7, 10, 12, 14 ir 16 metų.

Renginio organizatoriai ir partneriai tikisi turnyro dalyviams ir renginio svečiams dovanoti ne tik puikią progą fizinėms jėgoms išbandyti, bet ir įspūdžių kupiną šventę.

Tai bus ne tik reitinginis turnyras, bet ir interaktyvus savaitgalis, kurio metu turnyro dalyviai bei svečiai turės galimybę dalyvauti nuotykių kupinoje DEMO DIENOJE ir stebėti azartiškus parodomuosius mačus, kuriuose susitiks vieni geriausiųjų Lietuvos trenerių – Gvidas Sabeckis, Paulius Matulevičius, Arūnas Rozga ir Aurimas Karpavičius.

VIDEO: Vaikų teniso turnyras „Neodenta“ taurei laimėti

Teniso nauda vaikams

Vaikams itin svarbu nepamiršti aktyvaus gyvenimo, o ypač prasidedant naujiems mokslo metams. Teniso turnyro dėmesys sutelktas taip pat į vaikų bei paauglių sveiko gyvenimo būdo formavimą jau ankstyvoje paauglystėje.

Fizinis aktyvumas yra vienas iš daugelio veiksnių, darantis teigiamą įtaką sveikatai. Sportas – tai neformalusis ugdymas, todėl skatiname suformuoti fizinio aktyvumo poreikį visam tolesniam vaiko gyvenimui.

Vaikų teniso turnyras
Vaikų teniso turnyras

Siekiame vaikus atitraukti nuo virtualaus pasaulio ir ypatingo dėmesio internetui į gyvą bendravimą, sportą.

Svarbu paminėti, kad fiziškai aktyvūs žmonės paprastai būna geresnės nuotaikos, pozityvesnės nuomonės apie gyvenimą, sportuojantys mokiniai geriau mokosi, pasižymi aukštesne saviverte.

Vaikų teniso turnyras
Vaikų teniso turnyras

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Temos: 1 Lauko tenisas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

02:11
16:07
02:16

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie Deuce