2017 03 27

Kei Nishikoris Majamio maratone pranoko Fernandą Verdasco

Antras pagal skirstymą Majamio „Masters“ serijos turnyre Kei Nishikoris po atkaklios ir alinančios kovos 7:6 (7:2), 6:7 (5:7), 6:1 nugalėjo 30-ą pasaulio raketę iš Ispanijos Fernandą Verdasco ir pateko į ketvirtą varžybų ratą. Mačas truko dvi valandas ir 44-ias minutes.
Kei Nishikoris ir Fernandas Verdasco
Kei Nishikoris ir Fernandas Verdasco / „Scanpix“ nuotr.

„Tai tikrai buvo ilgas mačas. Trečiame sete nebuvo lengva. Bet rytoj turiu laisvą dieną, todėl viskas turėtų būti gerai“, – išvargintas trečio rato akistatos kalbėjo K.Nishikoris.

Praėjusių metų Majamio turnyre Japonijos tenisininkas pasiekė finalą ir nusileido Novakui Džokovičiui. „Miami Open“ varžybose K.Nishikoris pasiekė 19-a pergalių ir patyrė 6-is pralaimėjimus. Ketvirtame varžybų rate jis kovos su Federico Delbonisu ir ketvirtus metus iš eilės sieks patekti ketvirtfinalį.

K.Nishikoris šiame mače atakomis pelnė 37-is taškus (vineriai). Tačiau padarė 48-ias nepriverstines klaidas.

Pirmo seto pratęsime F.Verdasco pirmavo 3:0, bet ketvirtai pasaulio raketei pavyko atsitiesti ir laimėti pirmą dalį.

Antrame sete K.Nishikoris pirmavo 5:4 ir stojo atlikti padavimų, kurie galėjo nulemti jo pergalę, tačiau ispanas atsitiesė ir tenisininkams teko žaisti dar vieną setą.

„Žinojau, kad bus sunku. Fernandas yra labai solidus žaidėjas. Jis turi gerą padavimą ir puikiai žaidžia nuo galinės linijos. Žinojau, kad bus ilga dvikova“, – pasakojo K.Nishikoris.

Lemiame sete 33-ejų metų F.Verdasco nespėjo paskui greitesnį varžovą ir patyrė pralaimėjimą. Dramatiškame mače abu tenisininkai kartu sudėjus turėjo 28-ias progas tašku laimėti oponento padavimų seriją ir pasinaudojo tik aštuoniomis iš jų.