2016 01 18

Kei Nishikoris pateko į antrą „Australian Open“ ratą

Kei Nishikoris tapo pirmuoju skirstytu tenisininku, kuriam pavyko sėkmingai įveikti pirmą „Australian Open“ čempionato rato. Septintą vietą pasaulio reitinge užimantis Japonijos tenisininkas pirmame rate 6:4, 6:3, 6:3 nugalėjo vokietį Philippą Kohlschreiberį.
Kei Nishikoris
Kei Nishikoris / „Scanpix“ nuotr.

„Smagu mačą pabaigti trimis setais. Ypatingai prieš Philippą. Su juo visada sunku žaisti, – po pergalės kalbėjo K.Nishikoris. – Mano kūnas jaučiasi pakankamai gerai. Turėjau gerą pasirengimą.“

34-ą vietą pasaulio reitinge užimantis Ph.Kohlschreiberis buvo pirmas neskirstytas ir aukščiausią reitingą turėjęs „Australian Open“ turnyro žaidėjas.

Užtikrintą pergalę iškovojo ir 15-as pagal skirstymą Davidas Goffinas. Belgijos tenisininkas pirmame rate atsitiesė po nesėkmingo pirmo seto ir rezultatu 3:6, 6:3, 6:4, 6:4 nugalėjo ukrainietį Sergejų Stachovskį.

Kiek netikėtai iš varžybų jau po pirmo rato pasitraukė Ivo Karlovičius. 22-as pagal skirstymą Kroatijos tenisininkas pirmame rate 6:7(4:7), 4:6, 1:2 nusileido argentiniečiui Fredericui Delbonisui. I.Karlovičius dėl traumos atsisakė tęsti mačą.

Daviso taurės čempionas Kyle‘as Edmundas nesugebėjo pergalingai debiutuoti „Australian Open“ varžybose. Didžiosios Britanijos tenisininkas po penkių setų kovos 6:1, 6:7 (4:7), 6:4, 3:6, 1:6 nusileido Bosnijos ir Hercegovinos tenisininkui Damirui Džumhurui.

19-as pagal skirstymą Dominicas Thiemas 6:2, 7:6 (8:6), 4:6, 7:6 (7:0) nugalėjo Argentinos tenisininką Leonardo Mayerį.