2014 11 09

Kei Nishikoris „World Tour Finals“ turnyrą pradėjo pergale prieš Andy Murray

Kei Nishikoris pergalingai pradėjo pirmą karjeroje finalinį sezono geriausių žaidėjų turnyrą Londone. Ketvirtas pagal skirstymą „World Tour Finals“ žaidėjas 6:4, 6:4 nugalėjo britą Andy Murray.
Kei Nishikoris
Kei Nishikoris / „Scanpix“ nuotr.

K.Nishikoris pirmą kartą karjeroje nugalėjo A.Murray. Iki tol visas tris pergales pasiekė britas. 24-erių metų Japonijos sporto žvaigždė šį sezoną laimėjo keturis ATP turnyrus.

Pirmo seto viduryje A.Murray pirmas laimėjo oponento padavimų seriją ir pirmavo 3:2, tačiau jau kitame geime savais kirčiais nesugebėjo įtvirtinti pranašumo. K.Nishikoris dar kartą laimėjo oponento padavimų seriją ir setą po 47-ias minutes trukusios kovos.

Antrame sete japonas pirmavo rezultatu 4:1. A.Murray sugebėjo atsitiesti ir išlygino rezultatą 4:4. Vis dėl to paskutinius du geimus iš eilės, setą ir mačą laimėjo K.Nishikoris.
K.Nishikoris yra pirmas istorijoje Azijos atstovas, kuris dalyvauja geriausių sezono tenisininkų turnyre. Kartu „B“ grupėje taip pat žais antra pasaulio raketė Rogeris Federeris ir Milošas Raoničius.

Geriausi du grupės žaidėjai pateks į turnyro pusfinalį.