2015 02 16

Kei Nishikoris trečius metus iš eilės tapo „Memphis Open“ turnyro nugalėtoju

Tenesio valstijoje (JAV) pasibaigusio ATP serijos „Memphis Open“ vyrų teniso turnyro vienetų varžybas trečius metus iš eilės laimėjo favoritu laikytas japonas Kei Nishikoris, finale per 75 minutes dvejuose setuose – 6:4, 6:4 – privertęs pasiduoti antrąją raketę Keviną Andersoną iš Pietų Afrikos Respublikos, kuris paskutinį kartą šiame turnyre žaidė 2012 metais.
Kei Nishikoris
Kei Nishikoris / „Scanpix“ nuotr.

25-erių metų Japonijos tenisininkas tapo pirmuoju žaidėju, kuriam šio turnyro čempionu pavyko tapti trejus metus iš eilės. Po dukart iš eilės nuo 1975 metų vykstančiame šiame turnyre yra triumfavę Tommy'is Haasas, Toddas Martinas bei Jimmy'is Connorsas.

Be pagrindinio prizo, aštuntąjį ATP serijos turnyrą laimėjusiam K.Nishikoriui atiteko 250 ATP klasifikacijos taškų ir 106 565 JAV dolerių čekis.

28-erių metų K.Andersono, kuris po savo paskutinės pergalės 2012 metais pralaimėjo jau šeštą turnyro finalą iš eilės, laimikis – 150 ATP reitingo taškų bei 56 125 dolerių piniginis prizas.

Dvejetų varžybų nugalėtoja tapo ketvirtoji pagal skirstymą pora – lenkas Mariuszas Fyrstenbergas ir meksikietis Santiago Gonzalezas 5:7 (7:6 (7:1), 10:8) privertė pasiduoti Artemą Sitaką iš Naujosios Zelandijos bei korto šeimininką Donaldą Youngą.

ATP serijos „Memphis Open“ vyrų teniso turnyro JAV prizų fondą sudarė 659 tūkst. JAV dolerių.