2019 04 23

Kei Nishikoris turnyrą Barselonoje pradėjo užtikrinta pergale

Ketvirtoji turnyro „Barcelona Open Banc Sabadell“ raketė Kei Nishikoris (ATP-7) pirmąjį barjerą peržengė užtikrintai.
Kei Nishikoris
Kei Nishikoris / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Japonas antrojo etapo dvikovoje 7:5, 6:2 įveikė amerikietį Taylorą Fritzą (ATP-58).

Pastaruoju metu K.Nishikoris demonstruoja itin prastą sportinę formą – iki šio turnyro laimėjo tik du susitikimus iš paskutiniųjų septynių.

Visgi varžybos Barselonoje yra puikiausia galimybė ir vėl sugrįžti į pergalių kelią – japonas Katalonijoje čempionu tapo 2014 ir 2015 metais, o 2016-ais pralaimėjo finale.

Šiemet stipriausias savo šalies tenisininkas iškovojo trofėjų Brisbene ir pasiekė „Australian Open“ ketvirtfinalį.

Trečiame varžybų rate K.Nishikoris žais su Maleko Jaziri (ATP-72) ir Felixo Auger-Aliassime (ATP-31) poros nugalėtoju.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Davidas Ferreras

Antrame turnyro Barselonoje rate tikrai išvysime ir priešpaskutinį turnyrą karjeroje žaidžiantį Davidą Ferrerą (ATP-155). Ispanas vos 65 minutes rezultatu 6:3, 6:1 įveikė vokietį Mischą Zverevą (ATP-96).

Nors praeityje ispanų mažyliui triumfuoti Barselonoje ir nepavyko, jis net keturis kartus žaidė turnyro finale – visus kartus pralaimėjo Rafaeliui Nadaliui.

37-erių veteranas profesionalaus teniso karjerą oficialiai užbaigs kitą mėnesį prasidedančiame „Masters“ turnyre Madride.

Antrame varžybų rate D.Ferreras kausis su prancūzu Lucasu Pouille (ATP-32).