Kim Clijsters krito belgiškame mūšyje, pergales iškovojo Caroline Wozniacki ir Marija Šarapova

Marija Šarapova aštunfinalyje susitiks su kita Rusijos tenisininke Jekaterina Makarova
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Marija Šarapova aštuntfinalyje susitiks su kita Rusijos tenisininke Jekaterina Makarova
0

Du kart „Sony Ericsson Open“ turnyro čempionė Kim Clijsters po atkaklios kovos 4:6, 6:7(5) pralaimėjo kitai Belgijos tenisininkei Yaninai Wickmayer ir baigė pasirodymą Majamyje.

Y.Wickmayer ketvirtame varžybų rate susitiks su Caroline Wozniacki. Ketvirta pagal skirstymą Danijos atstovė 6:3, 7:5 nugalėjo Petrą Cetkovską iš Čekijos.

Šešta pagal skirstymą Samantha Stosur po permainingos trijų setų kovos 2:6, 7:5, 6:2 palaužė Chanellę Scheepers. Australijos tenisininkė kitame etape susitiks su Serena Williams.

Aštunta pagal skirstymą Li Na 7:5, 6:2 nugalėjo čekę Ivetą Benešovą.

Marija Šarapova 6:4, 6:2 įveikė devyniolikmetę amerikietę Sloane Stephens.