2012 01 03

Kim Clijsters nugalėjo Aną Ivanovič ir pateko į ketvirtfinalį

2010 metų Brisbeno moterų teniso turnyro nugalėtoja Kim Clijsters pateko į šių metų varžybų ketvirtfinalį. Belgijos tenisininkė 6:1, 1:6, 6:3 nugalėjo serbę Aną Ivanovič.
Ana Ivanovič ir Kim Clijsters
Ana Ivanovič ir Kim Clijsters / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Žinojau, jeigu tik sugebėsiu sugrįžti į žaidimą, privalėsiu padaryti taip, kad ji negautų lengvų taškų, – kalbėdama apie pralaimėtą antrą setą pasakojo K.Clijsters. – Jos padavimas antrame sete buvo labai geras. Tačiau trečio viduryje tapo jau nebe toks. Po antro jos padavimo galėjau geriau prisitaikyti prie situacijos ir žaisti agresyviai mušdama kamuolį į kairę pusę.“

Antra pagal skirstymą turnyre Vokietijos tenisininkė Andrea Petkovič 7:6(2), 6:0 nugalėjo Čekijos atstovę Barborą Zahlavovą Strycovą.

Prie aštuonių geriausių prisijungė Francesca Schiavone. Italijos tenisininkė 6:4, 6:4 nugalėjo Galiną Voskobojevą iš Kazachstano.

Daniela Hantuchova nutraukė kvalifikaciją sėkmingai įveikusios amerikietės Vanios King pasirodymą – 4:6, 6:2, 6:3.

Turnyre laukiama pirmos pagal skirstymą Australijos tenisininkės Samanthos Stosur ir 13-os „Didžiojo kirčio“ turnyrų nugalėtojos Serenos Williams akistata. Ji galima pusfinalyje.

Šios dvi tenisininkės buvo susitikusios ir praėjusių metų „US Open“ finale. Pergalę tuomet iškovojo S.Stosur.