2011 10 08

Kinijos sostinėje vykstančiame tarptautiniame vyrų ir moterų teniso turnyre paaiškėjo pusfinalio dalyviai

Vyrų vienetų varžybose penktadienį ketvirtfinalyje staigmenų neužfiksuota: favoritas prancūzas Jo-Wilfriedas Tsonga 6:3, 6:4 nugalėjo ispaną Juaną Carlosą Ferrero, o trečias pagal reitingą čekas Tomašas Berdychas 6:1, 6:0 sutriuškino ispaną Fernando Verdasco.
Caroline Wozniacki nepateko į „China Open“ pusfinalį
Caroline Wozniacki nepateko į „China Open“ pusfinalį / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Kituose mačuose kroatas Ivanas Ljubičičius 7:6 (7:4), 6:7 (4:7), 6:2 palaužė ruso Michailo Južno pasipriešinimą, o kitas kroatas Marinas Čiličius 7:6 (7:4), 4:6, 6:1 įveikė Keviną Andersoną iš Pietų Afrikos Respublikos.

Vyrų vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 505 tūkst. JAV dolerių čekis bei 500 ATP reitingo taškų.
Staigmena užfiksuota moterų vienetų varžybų ketvirtfinalyje – Flavia Pennetta 3:6, 6:0, 7:6 (7:2) įveikė nugalėtojos titulą ginusią pajėgiausią planetos tenisininkę Carolinę Wozniackį iš Danijos.

Kituose mačuose rumunė Monica Niculescu 3:6, 6:3, 6:4 privertė kapituliuoti 2005-aisiais šį turnyrą laimėjusią rusę Mariją Kirilenko, devintoji raketė vokietė Andrea Petkovič 6:3, 7:6 (7:2) nugalėjo tryliktąją pagal skirstymą rusę Anastasiją Pavliučenkovą, o vienuoliktą reitingą turinčiai Agnieszkai Radwanskai 6:3, 3:2 įskaityta pergalė prieš traumą nebaigusią serbę Aną Ivanovič.

Kartu su pagrindiniu prizu turnyro nugalėtojai atiteks 775 500 dolerių čekis bei 1000 WTA klasifikacijos taškų.