2010 10 24

Kremliaus taurė Azarenkos rankose

Antroji tarptautinio moterų bei vyrų teniso turnyro „Kremliaus taurės“ turnyro raketė Viktorija Azarenko laimėjo antrąjį titulą šį sezoną. Baltarusijos tenisininkė moterų varžybų finale 6:3, 6:4 nugalėjo rusę Mariją Kirilenko.
Baltarusė Viktorija Azarenka laimėjo antrąjį turnyrą šiemet
Baltarusė Viktorija Azarenka laimėjo antrąjį turnyrą šiemet / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmajame sete šeštoji turnyro raketė rusė buvo įsiveržusi į priekį 4:0, tačiau persvaros neišsaugojo ir buvo priversta pripažinti varžovės pranašumą.

Azarenka rugpjūtį triumfavo Stanfordo turnyre, kurio finale palaužė kitą rusę Mariją Šarapovą. Dabar baltarusės sąskaitoje – penki laimėti titulai karjeroje. 21–erių tenisininkė, pasaulio reitinge užimanti 10 vietą, sezoną užbaigs Dohoje, kur antradienį prasidės WTA teniso čempionatas.