2011 10 22

Kremliaus turnyro finale žais serbai

Maskvoje vykstančio ATP 250 serijos „Kremliaus taurės“ turnyro finale žais Viktoras Troickis ir Janko Tipsarevičius.
Janko Tipsarevičius
Janko Tipsarevičius / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Serbai

Čempiono titulą ginantis V.Trooickis turnyro pusfinalyje 6:4, 6:4 nugalėjo Jeremy Chardy. Mačas truko valandą ir 11 minučių.

„Aš žinojau, kad turiu pasistengti gražinant kamuoliuką po varžovo padavimo“, - kalbėjo čempiono titulą ginantis V.Troickis. „Džiaugiuosi, kad man pavyko tai padaryti. Laimėti jo padavimą sunku.“

25 metų V.Troickis šį sezoną iškovojo 39 pergales ir patyrė 23 pralaimėjimus, o finale sutiks gerai pažįstamą tėvynainį Janko Tipsarevičių.

Kitas Serbijos atstovas pusfinalyje 6:2, 7:5 nugalėjo tris kart šio turnyro čempioną Nikolajų Davydenko.

J.Tipsarevičius pasiekė antrą finalą šį sezoną uždarose patalpose vykstančiuose turnyruose.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius