Publikuota: 2015 birželio 27d. 21:06

Kylanti Šveicarijos teniso žvaigždė laimėjo pirmą karjeroje WTA turnyrą

Belinda Benčič
„Scanpix“ nuotr. / Belinda Benčič

Jaunoji Šveicarijos atstovė Belinda Benčič iškovojo pirmą karjeroje WTA serijos čempionės titulą. 18-metė tenisininkė „Aegon International Eastbourne“ turnyro finale 6:4, 4:6, 6:0 nugalėjo lenkę Agnieszką Radwanską.

B.Benčič pasirodymą stebėjo tėvynainė ir mokytoja, legendinė Šveicarijos tenisininkė Martina Hingis.

„Scanpix“ nuotr./Belinda Benčič ir Martina Hingis

„Tai viena svarbiausių dienų mano gyvenime. Tai svajonės išsipildymas. Ji padėjo man ne tik šią savaitę. Ji ir jos mama mane išmokė visko.“ – po pergalės padėkoti M.Hingis ir jos mamai skubėjo B.Benčič.

„Aš stengiausi kaip galėjau, bet ji buvo geresnė.“ – po pralaimėjimo pareiškė A.Radwanska.

B.Benčič pasaulio reitinge užima 31-ą vietą. 2013-aisiais metais ji tapo Vimbldono jaunių čempione. Iki šiol tenisininkė žaidė dviejuose WTA serijos turnyrų finaluose ir abu juos pralaimėjo.

B.Benčič yra pirma 18-metė po Carolines Wozniacki pasiekimo 2008-aisiais metais, kuri tapo WTA serijos turnyro nugalėtoja.

Abi finalo dalyvės dalyvaus pirmadienį prasidėsiančiame Vimbldono turnyre.