2018 03 31

Latvę J.Ostapenko nugalėjusi S.Stephens tapo Majamio turnyro čempione

Majamio „Masters“ turnyro finale Sloane Stephens (WTA-12) 7:6 (7-5), 6:1 nugalėjo Latvijos tenisininkę Jeleną Ostapenko (WTA-5) ir tapo čempione.
Sloane Stephens ir Jelena Ostapenko
Sloane Stephens ir Jelena Ostapenko / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Jelena Ostapenko

„US Open“ čempionė S.Stepehns pirmą kartą karjeroje triumfavo Majamyje.

Abi tenisininkės mačą pradėjo nervingai, bet J.Ostapenko padarė net 48 neišprovokuotas klaidas ir iki tol nepralaimėjusi nė seto krito finale.

Finalo dalyvės susitiko pirmą kartą karjeroje, bet abi per pastaruosius metus tapo „Didžiojo kirčio“ turnyrų laimėtojos – S.Stephens laimėjo „US Open“, o J.Ostapenko „French Open“.

Čempione tapusi S.Stephens iki finalo šiame turnyre nugalėjo net tris „Didžiojo kirčio“ turnyrų laimėtojas – Garbine Muguruzą, Angelique Kerber ir Viktoriją Azarenką.

Amerikietė pirmadienį atnaujintame WTA reitinge pirmą kartą pateks į dešimtuką.