2019 11 03

Laukia intriguojantis metų finišas: N.Džokovičius tapo čempionu Paryžiuje

Paryžiaus „Masters“ serijos turnyre triumfavęs Novakas Džokovičius priartėjo prie tikslo metus baigti pirmoje ATP reitingo vietoje.
Novakas Džokovičius
Novakas Džokovičius / „Scanpix“/AP nuotr.

Paryžiaus turnyro finale serbas 6:3, 6:4 nugalėjo kanadietį Denisą Shapovalovą (ATP-28).

20-metis talentas akivaizdžiai jaudinosi pirmajame savo „Masters“ turnyro finale ir N.Džokovičius nesunkiai įveikė D.Shapovalovą ketvirtą kartą iš eilės.

N.Džokovičius „Masters“ serijos turnyrą laimėjo jau 34-ą kartą. Paryžiuje Serbijos tenisininkas nugalėtoju tapo rekordinį penktą kartą.

Pirmadienį pirmą kartą šiais metais į pirmą ATP reitingo vietą pakils Rafaelis Nadalis, kuris dėl traumos pasitraukė iš pusfinalio. Tačiau N.Džokovičius nuo ispano atsilieka tik 640 taškais ir turės šansą baigti metus pirmoje vietoje, jei sužibės ATP finale Londone.

Sezono finalas vyks lapkričio 10-17 dienomis O2 arenoje.