2017 08 05

Dešimtas titulas: Lauryno Grigelio komanda triumfavo „Challenger“ turnyre Čekijoje

Antroji Lietuvos raketė Laurynas Grigelis tapo Čekijoje vykusio „Svijany Open“ dvejetų turnyro čempionu. Šeštadienį 25-erių lietuvis kartu su kortų šeimininku Ždeneku Kolaru finale 6:3, 6:4 nugalėjo lenko Tomaszo Bednareko ir Nyderlandų atstovo Davido Pelo duetą.
Laurynas Grigelis
Laurynas Grigelis / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

„Svijany Open“ dvejetų turnyro finalas truko vieną valandą ir devynias minutes.

Čekijoje triumfavusiems L.Grigeliui ir Ž.Kolarui atiteko po 80 ATP reitingo taškų. Tenisininkai taip pat pasidalins 2670 eurų čekiu.

L.Grigelio ir Ž.Kolaro komanda šiemet laimėjo jau antrą „Challenger“ serijos dvejetų turnyrą. Gegužę jie tapo „Samarkand Challenger“ varžybų Uzbekistane čempionais.

Apskritai L.Grigeliui tai dešimtas „Challenger“ serijos dvejetų titulas karjeroje.