2017 08 23

Laurynas Grigelis iškrito iš „US Open“ atrankos: neįveikė pirmo varžovo

Laurynas Grigelis (ATP-237) neįveikė pirmojo „US Open“ turnyro atrankos rato. Lietuvis 3:6, 4:6 nusileido slovakui Lukui Lacko (ATP-120).
Laurynas Grigelis
Laurynas Grigelis / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Pirmajame sete klaipėdietis dukart pralaimėjo savo padavimus, bet kartą atsigriebė ir pelnė tašką iš varžovo padavimo. Visgi slovakas užtikrintai laimėjo setą. Antrajame sete L.Lacko laimėjo jau pirmąjį L.Grigelio padavimą.

29-erių L.Lacko šiuo metu ATP reitinge rikiuojasi 120-as. Tačiau 2013 metų sausį buvo pasiekęs net 44 vietą.

L.Grigelis trejais metais vyresniam varžovui nusileido antrą kartą savo karjeroje. Tai buvo antras lietuvio pralaimėjimas „ATP World Tour“ ar „Didžiojo kirčio“ turnyre šį sezoną. L.Grigelis iškovojo ir tris pergales.

„Challenger“ turnyruose šį sezoną L.Grigelis triumfavo dvejetų varžybose Čekijoje kartu su Zdeneku Kolaru, tačiau vienetų turnyruose lietuviui sekėsi prasčiau.

Lietuvos prezidento taurės turnyre lietuvis pasitraukė jau aštuntfinalyje. O iš viso „Challenger“ turnyruose šventė keturias pergales ir patyrė septynis pralaimėjimus.

„ITF Futures“ turnyrų statistika – 22 pergalės ir 10 pralaimėjimų.

Antrajame „US Open“ atrankos turnyro rate L.Lacko susitiks su amerikiečiu Austinu Krajiceku (ATP-292).

Tiesiai į pagrindinį „US Open“ turnyrą pateko kitas Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis.

Pirmasis skirstytas turnyre bus neseniai pirmąją vietą pasauliniame reitinge susigrąžinęs Rafaelis Nadalis, antrasis – po traumos atsigaunantis Andy Murray. Niujorke taip pat pasirodys Rogeris Federeris.