2013 10 19

Laurynas Grigelis laimėjo ITF serijos teniso turnyrą ir susižėrė 848 dolerių prizą

405-ą vietą pajėgiausių planetos tenisininkų reitinge užimantis 22 metų Laurynas Grigelis Tarptautinės teniso federacijos (ITF) vyrų teniso turnyre „Aegon GB Pro-Series Loughborough“ (Didžioji Britanija) tapo vienetų varžybų nugalėtoju.
Laurynas Grigelis
Laurynas Grigelis / Alfredo Pliadžio nuotr.

Kartu su pagrindiniu prizu lietuvis pelnė 18 įskaitinių ATP klasifikacijos taškų bei 1440 JAV dolerių čekį.

Šeštadienį ketvirtąjį reitingą turėjęs Lietuvos tenisininkas vienetų varžybų finale po dviejų valandų kovos trijuose setuose – 6:4, 3:6, 6:3 – nugalėjo antrąją raketę 24-erių metų korto šeimininką Davidą Rice'ą (ATP-380).

Pastarojo laimikis šiame turnyre – 10 įskaitinių ATP reitingo taškų bei 848 dolerių piniginis prizas.

Dvejetų varžybų pusfinalyje antrąjį reitingą turėjęs L.Grigelio ir S.Barry'io duetas dar ketvirtadienį 6:7 (6:8), 3:6 pralaimėjo olandams Kevinui ir Scottui Griekspoorams.

Pastarieji dvejetų varžybų finale 3:6, 7:6 (7:3), 5:10 turėjo pripažinti favoritais laikytų britų D. Rice'o ir Seano Thorneley'io pranašumą.

ITF serijos vyrų teniso turnyro Didžiojoje Britanijoje prizų fondą sudarė 10 tūkst. dolerių.