2013 08 03

Laurynas Grigelis lengvai susitvarkė su italu ir iškovojo Prezidento taurę

Šeštadienį Vilniaus Sereikiškių parko teniso aikštyne Lietuvos tenisininkas Laurynas Grigelis 6:1, 6:3 nugalėjo italą Giammarco Micolani ir iškovojo Prezidento taurę.
Laurynas Grigelis
Varžybų akimirka / Aurimo Šrubėno nuotr.

Po pergalės Laurynas Grigelis savo treneriui ir rėmėjams: „Noriu labai padėkoti savo treneriui, kuris mane labai palaikė, nors man pastaruosius metus ir nesisekė. Taip pat dėkoju turnyro rėmėjams, nes be jų niekas nebūtų įmanoma. Man buvo labai malonu po penkių metų sugrįžti į šiuos kortus. Tikiuosi,  šis turnyras man bus atspirtis vėl iškilti į viršų.“

Penktadienį vykusiame vienetų varžybų pusfinalyje ketvirtoji raketė 21-erių metų Laurynas Grigelis (ATP-496) 6:3, 6:4 įveikė dukart šio turnyro nugalėtoją ir favoritą 25-erių čilietį Hansą Podlipniką-Castillo (ATP-278).

Dvejetų varžybų nugalėtoja tapo ketvirtoji pagal reitingą L.Grigelio bei italo Giuseppės Mengos pora, finale 7:5, 6:3 nugalėjusi ukrainietį Ivaną Anikanovą ir baltarusį Jaroslavą Šylą.

Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Prezidento taurės“ vyrų teniso turnyro prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių.