2016 09 03

Laurynas Grigelis pateko į Rumunijos „Futures“ serijos turnyro finalą

Antroji Lietuvos raketė Laurynas Grigelis Rumunijoje iškovojo pergalę prieš Dragosą Nicolae Madarasą ir pateko į varžybų finalą. Jis pralaimėjo pirmąjį setą 788 pasaulio raketei iš Švedijos, tačiau sugebėjo atsitiesti ir nugalėjo rezultatu 5:7, 7:5, 6:3. Finale tenisininkas iš Lietuvos susitiks su argentiniečiu Gabrieliu Alejandro Hidalgo, kuris pusfinalyje nugalėjo lietuvio dvejetų porininką Claudio Fortuną.
Prezidento taurės teniso turnyras Vilniuje
Prezidento taurės teniso turnyras Vilniuje / Alfredo Pliadžio nuotr.

L.Grigelis šiame mače laimėjo 63 proc. savo pirmųjų bei 51 proc. antrųjų kirčių. Jis padarė 7 dvigubas klaidas o varžovą palaužė 6 kartus iš 11 „break point'o“ galimybių.

Už patekimą į finalą tenisininkas iš Lietuvos užsitikrino 10 reitingo taškų ir 848 JAV dolerių piniginę premiją.

Antrajai Lietuvos raketei tai jau trečiasis šio sezono finalas „Futures“ serijos varžybose, o titulą jis iškovojo rugpjūčio mėnesį Latvijoje.

Su savo būsimuoju varžovu iš Argentinos L.Grigelis dar nerungtyniavo nė karto. G.A.Alejandro pasaulio reitinge užima 579 vietą, o šį sezoną „Futures“ serijos finale taip pat žais trečiąjį kartą ir yra laimėjęs vieną titulą.