Laurynui Grigeliui nepavyko įveikti pirmo „Futures“ turnyro rato Prancūzijoje

Laurynas Grigelis
futuretalent.it nuotr. / Laurynas Grigelis
0

Lauryną Grigelį ir toliau persekioja nesėkmės teniso aikštynuose. „Futures“ serijos turnyro Prancūzijoje starte antra Lietuvos raketė 6:7( 2), 4:6 nusileido prancūzui Mathieu Rodriguesui (ATP 363). Mačas truko valandą ir 39 minutes. Susitikimo pradžioje abu žaidėjai taškus rinko po savo padavimų. O pratęsime sėkmė lydėjo korto šeimininką M.Rodriguesą.

Lemiamu antrame sete tapo penktasis geimas. L.Grigelis pralaimėjo savo padavimų seriją ir nesugebėjo susigražinti prarastos iniciatyvos.

361-ą vietą ATP klasifikacijoje užimantis L.Grigelis mače turėjo keturias progas laimėti varžovo padavimus, tačiau nė vienu jų nepasinaudojo. M. Rodriguesas išnaudojo vieną progą iš septynių ir taškais susitikimą laimėjo 85:80.

Lietuvos tenisininkas mače atliko dešimt neatremiamų padavimų ir padarė tris dvigubas klaidas. Pirmo padavimo tikslumas siekė 66 procentus.

Savaitės pabaigoje L.Grigelis dalyvaus taip pat Prancūzijoje vyksiančio „Challenger“ serijos turnyro atrankoje.