2017 03 20

Lietuvos ir Kaliningrado teniso klubų turnyre – „Baltic Tennis Club“ triumfas

Praėjusį savaitgalį Klaipėdos „Carlsberg“ teniso arenoje vyko Lietuvos ir Kaliningrado teniso klubų A lygos turnyro finalinis etapas.
Turnyro dalyviai
Turnyro dalyviai / Organizatorių nuotr.

Turnyro finale susikovė principiniai varžovai, nei vieno pralaimėjimo reguliariajame sezone nepatyrę „Baltic Tennis Club“ ir stipriausi Kaliningrado (Rusija) tenisininkai

Buvusi pirmoji Lietuvos teniso raketė Gvidas Sabeckis užtikrintai 6/1 6/2 įveikė kaliningradiečių lyderį Igorį Tianiakovą, o Darius Augustinaitis 6/1 6/3 nepaliko vilčių kaliningradiečiui Andrėjųi Vasiljevui

Daugkartinis Lietuvos dvejetų čempionas Arūnas Rozga įveikė Konstantiną Suškovą 7/5 6/1, o Robertas Blagušauskas po atkaklios kovos 7/6 3/6 10/4 įveikė Igorį Cirkūną.

Dvejetų susitikimuose abi komandos pasidalino po pergalę, tad „Baltic Tennis Club“ komanda trečius metus iškovojo čempionų titulą.

Geriausiu turnyro žaidėju tapo nei vieno seto nepralaimėjas „BTC“ lyderis Darius Augustinaitis.

Trečiąją vietą iškovojo „Vakarų tenisas I – Amber Queen“ įveikęs Klaipėdos „Kogą“. Penktąją vietą iškovojo „Vakarų tenisas II“ tenisininkai, nugalėję Panevežio teniso klubą. Septinti liko Palangos tenisininkai, įveikę Nidos „Setą“.