2015 06 30

Lietuvos jaunių teniso čempionate Vilniaus teniso akademijos auklėtinių pergalės

Vilniuje, Bernardinų sodo teniso aikštyne birželio 25 – 29 dienomis vyko jaunių iki 18 metų Lietuvos teniso čempionatas. Jame dalyvavo geriausi Lietuvos jaunieji tenisininkai. Viso turnyre dalyvavo 26 vaikinai ir 19 merginų.
Prizininkai
Prizininkai / Vilniaus teniso akademijos nuotr.
Temos: 1 Paulina Bakaitė

Merginų turnyre nepralenkiamos buvo Vilniaus teniso akademijos auklėtinės. Į turnyro pusfinalius pateko net trys vilnietės. Paulina Bakaitė pirmajame pusfinalyje rezultatu 6:2, 6:1 nugalėjo treniruočių partnerę Gabiją Drūteikaitę, o Gerda Zykutė atkaklioje kovoje rezultatu 7:5, 6:2 palaužė Klaipėdos teniso mokyklos atstovę Emiliją Kravtaitę.

Vilniaus teniso akademijos nuotr./Paulina Bakaitė

Finaliniame mače pirmoji Lietuvos jaunių iki 18 metų raketė Vilniaus teniso akademijos auklėtinė P. Bakaitė nugalėjo G. Zykutę, o mače dėl trečiosios vietos E. Kravtaitė rezultatu 6:2, 6:1 palaužė G. Drūteikaitę.

Šešiolikmetė Paulina Bakaitė prieš savaitę Latvijoje vykusiame tarptautiniame ITF serijos jaunių iki 18 metų teniso turnyre Riga Open iškovojo antrąją vietą. 294 pasaulio jaunių raketė šiemet kovodama tarptautiniuose turnyruose yra iškovojusi 16 pergalių ir patyrusi 10 pralaimėjimų.

Vaikinų dvejetų turnyre trečiąją vietą iškovoti pavyko Vilniaus teniso akademijos vaikinų duetui Joriui Jurevičiui ir Simonui Norvaišiui. Mače dėl trečiosios vietos jie nugalėjo Donato Budrikio ir Povilo Stonkaus porą.

Lietuvos teniso čempionatų turas vyksta vieną kartą per metus. Šiandien Vilniaus Bernardinų sodo teniso aikštyne startuoja jaunučių iki 12 metų čempionatas, o Šiauliuose prasidės jaunių iki 16 metų varžybos.