2018 06 14

Lietuvos jaunių teniso čempionatuose niekas neaplenkė šiauliečių

Šešiolikmečių tenisininkų varžybomis Klaipėdoje ir dvylikamečių turnyru Vilniuje pasibaigė šių metų Lietuvos jaunių teniso čempionatų turas.
Ričardas Berankis
Vaikų tenisas / SEB arenos nuotr.

Šešiolikmečių vaikinų vienetų turnyro nugalėtoju tapo Šiaulių teniso mokyklos auklėtinis Matas Bružas, finale įveikęs savo treniruočių partnerį Ugnių Bičkauską. Merginų varžybose niekas neprilygo šiaulietei Klaudijai Bubelytei ir antroje vietoje likusiai Vilniaus teniso akademijos auklėtinei Medai Reimorytei.

Jauniausių – dvylikamečių – tenisininkų varžybose taip pat geriausiai pasirodė Šiaulių teniso mokyklos vaikai. Tarp berniukų stipriausias buvo Haroldas Kulnys, o mergaičių turnyre – Liepa Šataitė. Antrąsias vietas atitinkamai užėmė Julius Aleksandrovas (Klaipėdos „Baltic tennis club“) ir Patricija Cechanavičiūtė (Vilniaus teniso akademija).

Daugiausiai medalių (32), susumavus viso Lietuvos jaunių teniso čempionatų turo rezultatus (U12, U14, U16 ir U18 turnyrų), 2018 metais iškovojo Šiaulių teniso mokyklos sportininkai. Antroje vietoje liko 14 medalių susižėrę Vilniaus teniso akademijos auklėtiniai, o treti – 5 medalius laimėję „Baltic tennis club“ atstovai.

Ant nugalėtojų pakylos kilo dar 7 akademijų ir mokyklų tenisininkai: Klaipėdos „Tennis star“ iškovojo 5 medalius, Sabeckio teniso mokyklos ir Balžeko teniso mokyklos – po 4, Kauno teniso klubas „Ąžuolynas“ – 2. Po vieną apdovanojimą laimėjo klubo „Teniso lyga LT“, „Žalgirio“ teniso akademijos ir Kauno teniso mokyklos sportininkai.

2018 m. Lietuvos U16 čempionato prizininkai:

Vaikinų vienetai

1. Matas Bružas (Šiaulių teniso mokykla)

2. Ugnius Bičkauskis (Šiaulių teniso mokykla)

3. Edas Butvilas (Baltic tennis club)

Merginų vienetai

1. Klaudija Bubelytė (Šiaulių teniso mokykla)

2. Meda Reimorytė (Vilniaus teniso akademija)

3. Nika Novikova (Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas „Tennis star“)

Vaikinų dvejetai

1. Matas Bružas (Šiaulių teniso mokykla) / Vilius Šaučiūnas (Vilniaus teniso akademija)

2. Mykolas Žilinskas (G. Sabeckio teniso mokykla) / Edas Butvilas (Baltic tennis club)

3. Ugnius Bičkauskis (Šiaulių teniso mokykla) / Nikita Fiodorov (Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas „Tennis star“)

Merginų dvejetai

1. Klaudija Bubelytė / Evelina Vitkevičiūtė (Šiaulių teniso mokykla)

2. Nika Novikova (Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas „Tennis star“) / Danielė Žukauskaitė (Žalgirio vaikų teniso mokykla)

3. Meda Reimorytė (Vilniaus teniso akademija) / Milena Kriukelytė (G. Sabeckio teniso mokykla)

2018 m. Lietuvos U12 čempionato prizininkai:

Berniukų vienetai

1. Haroldas Kulnys (Šiaulių teniso mokykla)

2. Julius Aleksandrovas (Baltic tennis club)

3. Augustas Gečiauskas (Balžeko teniso mokykla)

Mergaičių vienetai

1. Liepa Šataitė (Šiaulių teniso mokykla)

2. Patricija Cechanavičiūtė (Vilniaus teniso akademija)

3. Eglė Šalkauskaitė (Balžeko teniso mokykla)

Berniukų dvejetai

1. Haroldas Kulnys / Augustas Vasiliauskas (Šiaulių teniso mokykla)

2. Dominykas Drulia (Šiaulių teniso mokykla) / Aleksandr Ilin (Teniso lyga LT)

3. Julius Aleksandrovas (Baltic tennis club) / Arnas Balžekas (Balžeko teniso mokykla)

Mergaičių dvejetai

1. Liepa Šataitė (Šiaulių teniso mokykla) / Eglė Šalkauskaitė (Balžeko teniso mokykla)

2. Patricija Cechanavičiūtė / Vaida Matusevičiūtė (Vilniaus teniso akademija)

3. Tėja Mikulytė / Gabrielė Rimkutė (Šiaulių teniso mokykla).

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams