TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvos merginų teniso rinktinė užėmė antrą vietą Europos šešiolikmečių atrankos čempionate

Lietuvos merginų rinktinė
tenniseurope nuotr. / Lietuvos merginų rinktinė
0

Lietuvos merginų iki 16 metų teniso rinktinė Prancūzijoje vykusiame Europos jaunių „Winter Cups“ atrankos turnyre užėmė antrą vietą. Arūno Balžeko vadovaujama komanda, jau užsitikrinusi kelialapį į finalinį etapą, atrankos finale 1:2 nusileido Rumunijos tenisininkėms.

Lietuvaitės pralaimėjo abu vienetų susitikimus ir iškovojo pergalę dvejetų mače. Pirmoje dvikovoje Balžeko teniso mokyklos atstovė Akvilė Paražinskaitė 4:6, 2:6 nusileido Andreeai Gradinaru Fometescu.

Šiaulių teniso mokyklos atstovė Justina Mikulskytė 2:6, 3:6 nusileido Ioanai Loredanai Roscai.
J.Mikulskytė poroje su A.Paražinskaite 6:7(2), 6:1, 6:3 nugalėjo A.G. Fometescu ir I.L.Roscos duetą.

Be šių dviejų tenisininkių Lietuvos rinktinės gretose buvo dar viena Šiaulių teniso mokyklos atstovė – Greta Kerežaitė.

Lietuvos komanda pirmame atrankos varžybų rate 2:1 nugalėjo Belgijos tenisininkes. Pusfinalyje tokiu pat rezultatu palaužė turnyro šeimininkę ir vieną favoričių Prancūzijos rinktinę.

Lietuvos rinktinė patekusi į atrankos finalą užsitikrino kelialapį ir į finalinį Europos šešiolikmečių čempionatą. Jis vasario 17-19 dienomis vyks Čekijoje.