TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvos neįgalieji tenisininkai – pirmąkart pasauliniame reitinge

Atnaujintas reikalingas transportas neįgaliųjų teniso klubo nariams suteikė galimybę sudalyvauti reitinginiuose turnyruose.
Organizatorių nuotr. / Atnaujintas reikalingas transportas neįgaliųjų teniso klubo nariams suteikė galimybę sudalyvauti reitinginiuose turnyruose.
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos neįgaliųjų teniso klubo atstovai, Aleksandras Olechnovič ir Aleksandras Pacevičius, šiais metais pirmą kartą pateko į neįgaliųjų pasaulio teniso reitingą. 300-ąją ir 320-ąją vietas iš 550 užimantys lietuviai yra pirmieji sportininkai iš Baltijos šalių, patekę į šį Tarptautinės teniso federacijos (ITF) sudaromą reitingą.

„Lietuva dar neturi gilių neįgaliųjų teniso tradicijų, todėl kiekvienas laimėjimas ir įvertinimas – mums labai svarbus. Nors klubo nariai ir iki šiol džiugino įspūdingomis pergalėmis, patekimas į pasaulinį reitingą leidžia Lietuvai ryškiau sužibėti neįgaliųjų teniso žemėlapyje“, – sako Lietuvos neįgaliųjų teniso klubo prezidentas Aleksandras Pacevičius.

Pasak A. Pacevičiaus, viena iš Lietuvos neįgaliųjų teniso klubo problemų, iki šiol neleidusių dalyvauti reitinginiuose turnyruose, – tinkamo transporto neturėjimas. Šiais metais klubas, padedant rėmėjams, įsigijo neįgaliesiems pritaikytą autobusiuką.

„Kartais kelią į naujas pergales užkerta ir labai praktiški dalykai. Iki šiol neturėjome tinkamo transporto, todėl negalėjome dalyvauti turnyruose. Dėl Vilniaus Senamiesčio klubo iniciatyvos ir Lietuvos Rotary komiteto, Lietuvos Tūkstantmečio, Dipolio, Vilniaus šv. Kristoforo Rotary klubų, AB „Lietuvos dujos“, Danske banko, UAB “Švyturys-Utenos alus“ bei UAB „Altas“ paramos dabar jau turime pilnai neįgaliesiems pritaikytą autobusiuką, kuriame galime į turnyrus vežtis ir sportinius vežimėlius, ir patogiai keliauti patys”, – pasakoja A. Pacevičius.

Pasak A. Pacevičiaus, tenisas tarp Lietuvos neįgaliųjų sparčiai populiarėja – daugėja ir žaidžiančių, ir besidominčių. „Transporto atnaujinimas ir pritaikymas mūsų reikmėms labai svarbus ir pritraukiant naujų narių- jie turės didesnes galimybės sportuoti ir siekti rezultatų. Be to, taip galėsime prisidėti ne tik prie teniso, bet ir kitų sporto šakų populiarinimo – atnaujintu transportu galėsime dalintis ir su kitų sporto šakų atstovais“, – sako Lietuvos neįgaliųjų teniso klubo prezidentas.

Šiais metais Lietuvos neįgaliųjų teniso klubo atstovai dalyvaus „Charkov Open“ turnyre Ukrainoje, „Ikar Open“ Rusijoje ir „Vilnius Open“ Lietuvoje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Deuce