2017 10 10

Lietuvos tenisininkas stipriausių Europos šešiolikmečių turnyre liko ketvirtas

Šiaulių teniso mokyklos sportininkui Matui Vasiliauskui iki apdovanojimo aštuonių stipriausių Europos šešiolikmečių tenisininkų turnyre pritrūko vienos pergalės.
Matas Vasiliauskas
Matas Vasiliauskas / tenniseurope.org nuotr.

Redžio Kalabrijoje (Italijoje) vykusių varžybų pirmame rate M. Vasiliauskas 3:6, 7:5, 6:4 įveikė vokietį Benediktą Kurzą, tačiau pusfinalyje 2:6, 3:6 nusileido pirmai turnyro raketei rumunui Nini Dicai.

Susitikime dėl trečios vietos trenerio Šarūno Kulnio auklėtinis 0:6, 6:3, 2:6 pralaimėjo austrui Lukui Neumayriui.

Varžybų nugalėtoju tapo M.Vasiliauską pusfinalyje įveikęs N.Dica.

Šiuo metu M.Vasiliauskas užima 8 Tennis Europe šešiolikmečių reitingo vietą. Šiame sezone jis iš viso laimėjo keturis „Tennis Europe“ turnyrus, o dar du kartus žaidė finale.

2004 metais šio turnyro nugalėtoju buvo tapęs Ričardas Berankis. Varžybas taip pat yra laimėjusios tokios pasaulinės teniso žvaigždės Aleksandras Zverevas, Tommy Robredo ir Rafaelis Nadalis.