Lietuvos tenisininkų duetas sužinojo varžovus Liuksemburge

Mačo akimirka
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Mačo akimirka
0

Geriausi Lietuvos tenisininkai Ričardas Berankis ir Laurynas Grigelis sužinojo savo varžovus Liuksemburge prasidedančiame „Challenger“ serijos „ATP Roller Open“ turnyre. Dvejetų varžybose lietuviai sudarys vieną komandą.

R.Berankis (ATP 88) tapo trečiuoju pagal skirstymą vienetų turnyro žaidėjų ir pirmame rate kovos su Kenny De Schepperu. Abu tenisininkai kartą jau buvo susitikę. Praėjusiais metais Belgijoje „Challenger“ serijos turnyre 6:4, 6:2 nugalėjo šiuo metu 214-ą vietą pasaulio reitinge užimantį prancūzą.

L.Grigelis su R.Berankiu susitikti galės tik finale, o pirmame varžybų rate kovos su Adrienu Bosselu. Abiems tai bus pirma tarpusavio dvikova. Lietuvos tenisininkas ATP klasifikacijoje 294-as, Šveicarijos atstovas 338-as.

Už pergalę pirmame vienetų varžybų rate žaidėjams atiteks po aštuonis reitingo taškus. Pirmas pagal skirstymą turnyre tapo kortų šeimininkas Gillesas Mulleris (ATP 53), antras – Jurgenas Zoppas iš Estijos (ATP 80). Turnyro prizinį fondą sudaro 64 tūkstančiai eurų.

R.Berankis ir L.Grigelis dvejetų turnyre sudarys vieną komandą. Pirmame rate lietuviai kovos su ketvirta pagal skirstymą šeimininkų pora – G.Mulleriu ir Mike Scheidweileru. Sėkmės atveju galima akistata su pirma pagal skirstymą turnyro pora – Jamie Murray iš Didžiosios Britanijos ir brazilu Andre Sa.

Pirmadienį žais tik R.Berankis. Jo mačas bus paskutinis ir Lietuvos laiku prasidės apie 20-ą valandą.