2011 06 15

Lina Stančiūtė iškovojo pergalę ir susitiks su Ukrainos talentu

Lina Stančiūtė iškovojo pergalę pirmame Charkove prasidėjusio ITF serijos moterų turnyro rate. Geriausia Lietuvos tenisininkė 6:4, 6:3 palaužė 742-ą pasaulio raketę iš Vengrijos Vasziliszą Bulgakovą. L.Sančiūtė pateko į varžybų aštuntfinalį ir iškovojo 8 reitingo taškus. Turnyro prizinį fondą sudaro 25 tūkst. dolerių.
Elina Svitolina
Elina Svitolina / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Elina Svitolina

Antrame rate 25 metų Lietuvos atstovė susitiks su Ukrainos teniso viltimi – Elina Svitolina. Vos 16 metų tenisininkė pasaulio reitinge nuo L.Stančiūtės atsilieka tik per vieną poziciją ir užima 419-ą vietą. Kovo pabaigoje E.Svitolina puikavosi rekordinėje 392-oje vietoje.

Jaunoji tenisininkė pirmame turnyro mače 6:2, 6:2 užtikrintai nugalėjo kitą ukrainietę 19 metų Anastasiją Vasyljevą, kuri pasaulio reitinge užima 401-ą vietą.

E.Svitlolina 2010 metais tapo „French Open“ mergaičių turnyro nugalėtoja.