2013 07 02

Lina Stančiūtė Lenkijoje ne itin sėkmingai kovojo vienetų varžybose, tačiau poroje su ukrainiete iškopė į ITF serijos teniso turnyro ketvirtfinalį

Lenkijoje tęsiasi ITF serijos „Bella Cup 2013“ moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 25 tūkst. JAV dolerių.
Lina Stančiūtė
Lina Stančiūtė / BFL nuotr.

Dvejetų varžybų aštuntfinalyje 27-erių metų Lina Stančiūtė antradienį poroje su ukrainiete Tatjana Arefjeva 6:0, 6:3 nugalėjo Olandijos atstovės Annos Katalinos Alzates Esmurzajevos ir baltarusės Darijos Šulžionok duetą.

Ketvirtfinalyje lietuvė bei ukrainietė, kurios iškovojo po 14 WTA reitingo dvejetų įskaitinių taškų bei pelnė 196 dolerių čekį, varžovėmis bus rusės Anastasija Artiomova ir Viktorija Jankovskaja, kurios aštuntfinalyje 6:3, 6:2 įveikė baltaruses Dariją Černecovą poroje bei Tatjaną Sakovič.

Vienetų varžybų pirmajame rate L. Stančiūtė (WTA-550) 3:6, 2:6 pralaimėjo devyniolikmetei Katharinai Lehnert (ATP-406) iš Filipinų bei tenkinosi 1 WTA reitingo tašku ir 228 dolerių čekiu.

Aštuntfinalyje Filipinų atstovė susitiks su ukrainiete Tatjana Arefjeva arba trečiąja rakete lenke Paula Kania.