2011 04 27

Linos Stančiūtės ir Akvilės Paražinskaitės pergalės tarptautiniuose teniso turnyruose

Lina Stančiūtė iškovojo antrąją pergalę Minske (Baltarusija) vykstančiame moterų teniso turnyre, kurio prizų fondas – 25 tūkst. JAV dolerių. Antrame varžybų rate lietuvė 6:3 6:3 įveikė Rusijos tenisininkę Aleksandrą Artamonovą (WTA 570).
Lina Stančiūtė
Lina Stančiūtė / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Ketvirtfinalyje L.Stančiūtė kausis su kortų šeimininkės Polinos Pechovos (WTA 456) ir austrės Nikolės Rottmann (WTA 490) mačo nugalėtoja.

Trečiadienį džiaugėsi ir keturiolikmetė Akvilė Paražinskaitė, sėkmingai startavusi Antalijoje (Turkija) vykstančiame teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių.

Pirmame pagrindinio turnyro mače A.Paražinskaitė 6:1 7:6(1) įveikė Italijos tenisininkę Stefani Scimonę (WTA 815).

Antrame varžybų rate A.Paražinskaitės laukia akistata su Sabrina Baumgarten (WTA 892) iš Vokietijos arba trečia turnyro rakete rumune Laura-Ioana Andrei (WTA 593).