2012 09 10

Liuksemburgo starte Ričardas Berankis užtikrintai nugalėjo milžiną iš Prancūzijos

Ričardas Berankis užtikrintai 6:4, 6:2 nugalėjo 203 cm milžiną iš Prancūzijos Kenny De Schepperį ir pateko į antrą Liuksemburge vykstančių „Challenger“ serijos varžybų ratą. Mačas truko valandą ir 18-a minučių.
Ričardas Berankis
Ričardas Berankis / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Susitikimo pradžioje Prancūzijos atstovas K. de Schepperis galingai atliko padavimus iš kurių septyni buvo neatremiami. Tačiau septintame geime R.Berankiui pavyko laimėti varžovo padavimų seriją ir išsaugoti iniciatyvą.

zimbio.com nuotr./Kenny de Schepperis

Antrame sete R.Berankis laimėjo keturis paskutinius geimus iš eilės ir iškovojo užtikrintą pergalę. Tai buvo antra abiejų tenisininkų akistata ir antra R.Berankio pergalė tokiu pat rezultatu.

Lietuvos atstovui atiteko 8 reitingo traškai, o antrame varžybų rate lauks akistata su Čekijos tenisininku Janu Hernychu (ATP 160), kuris pirmame mače 6:0, 6:0 sutriuškino vardinį kvietimą turnyre dalyvauti gavusį ir ATP reitingo neturintį Liuksemburgo atstovą Maciejų Najfeldą.

R.Berankis poroje su Laurynu Grigeliu dalyvauja šio turnyro ir dvejetų varžybose. Antradienį 18:30 minučių Lietuvos laiku abu kovos su Gilleso Mullerio ir Mike‘o Scheidweilerio pora iš Liuksemburgo.

Rytoj 12-a valandą Lietuvos laiku L.Grigelis vienetų mače žais su šveicaru Adrienu Bosseliu.